Директорица Републичког педагошког завода Републике Српске Слађана Танасић и начелница Одјељења за средње васпитање и образовање Милија Марјановић присуствовале су састанку са представницима Мисије ОЕБС-а у Босни и Херцеговини, на којем је разговарано о досадашњим искуствима и облицима подршке усмјереним на унапређење квалитета образовања.
Посебан допринос разговору дала је проф. др Ана Пешикан, представљајући кључне принципе и препоруке за успјешно планирање и реализацију реформских процеса у образовању.
