Обиљежен Дан ученичких постигнућа у ЈУ ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука
Директорица Републичког педагошког завода Републике Српске, Слађана Танасић, присуствовала је свечаном обиљежавању Дана ученичких постигнућа у ЈУ ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука, које је одржано 4. јуна 2026. године под називом „Школа ми је најмилија кућа“. Свечаност је окупила ученике, наставнике, родитеље и бројне госте, а кроз изложбу ученичких радова и пригодан културно-умјетнички програм представљени
Обиљежен Дан ученичких постигнућа у ЈУ ОШ „Иво Андрић“ Бања Лука Read More »










